Strona główna/Aktualności/"Głos Siódemki"

"Głos Siódemki"

13 Lutego 2022

Szanowni Państwo!

Zapraszamy Was do przeczytania kolejnego numeru "Głosu Siódemki" naszych artykułów dowiecie się, co ciekawego wydarzyło się ostatnio w Siódemce, poczytacie, ale też cofniecie się w czasie, dzięki wspaniałym wywiadom uczniów z klasy 6a pod hasłem "Szkoła dawniej i dziś". Polecamy przeczytanie artykułu o karnawale w Rio, w którym Filip przybliża nam karnawałowe zwyczaje, ale też atrakcje, jakie możemy podziwiać w tym pięknym mieście. Przygotowaliśmy dla Was również zagadnienia z ekologii, recenzję książki i filmu, materiał na temat portali społecznościowych oraz wiele, wiele innych treści, które - mamy nadzieję - Was zaciekawią! Uwielbiamy dla Was pisać, dziękujemy, że jesteście z nami!

Życzymy Wam miłej lektury i bezpiecznych ferii!
Redakcja "Głosu Siódemki"