Strona główna/Aktualności/“Bezpiecznie zaprogramowani” projekt

“Bezpiecznie zaprogramowani” projekt

13 Września 2021

W bieżącym roku szkolnym nasza świetlica zakwalifikowała się do projektu “Bezpiecznie zaprogramowani”. Projektem objętych jest 30 świetlic z całej Polski, w których dzieci będą brały udział w zajęciach dotyczących zarówno bezpieczeństwa w sieci jak i bezpieczeństwa na drodze. W każdej ze świetlic wychowawcy przeprowadzą z grupą dzieci cykle zajęć z wykorzystaniem nowoczesnych pomocy dydaktycznych - robotów i mat do nauki kodowania i programowania. Każdy z cykli zakończy się quizem z nagrodami. Projekt jest realizowany przez Fundację PZU oraz Fundację Rozwoju Edukacji Cyfrowej w Internecie. W naszej świetlicy zajęcia będą się odbywać raz w tygodniu. Grupa będzie liczyć od 8 do 12 dzieci z klas I - III. Chętne osoby proszę zgłaszać do p. Anny Dybowskiej - koordynator projektu ( dzieci zgłaszają się z rodzicami w celu zapoznania się z regulaminem i w celu wypełnienia zgód na udział w zajęciach - warsztatach).

1  2